Kuruluş Hikayemiz


Kuşaklardır tahıl tasnif ve işleme sanayiciliği ile uğraşan ailemizden aldığımız ilham ile yola çıktık. Köklü aile geleneğimiz ile çocukluğumuzdan itibaren buğday, arpa ve mısırın işleme süreçlerini deneyimleyerek sektörün içinde büyüdük. Lise ve üniversite eğitimlerimiz süresince, değirmencilik faaliyetlerinin temel unsurları olan temizleme, paketleme ve üretim süreçleriyle aktif olarak ilgilendik.

Bu süreçte kazandığımız tecrübe ve laboratuvar testlerinde edindiğimiz bilgiler, bizi tahıl sektörüne adanmış bir şekilde hareket etmeye yönlendirdi. Tüm birikimlerimizi birleştirerek 1995 yılında başladığımız sanayicilik yolculuğu sonrasında resmi olarak Agrimac çatısı altında faaliyetlerimize başladık.

AR-GE

Ar-Ge Çalışmalarımız ve Saha Deneyimimiz:

  • Güçlü Ar-Ge.

  • Operasyon Süreci.

  • Sektör Verimliliği.

  • Deneyim

AR-GE

85%

Agrimac olarak saha deneyimleriyle güçlü bir Ar-Ge ekibine sahibiz. Operasyon süreçlerimizin geri bildirimleri üzerinden Ar-Ge çalışmalarını yürüterek, sektörde verimliliği en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz. Çocukluk yaşlarında tahılla tanışan ve bu sektörle büyüyen bir ailenin uzantısı olarak kuşaktan kuşağa aktarılan bir bilgi birikimine sahibiz. Hem tarlada hem de üretim süreci içerisinde bulunduk. Avuçlarımızda tuttuğumuz tahılı tanıdık, bir avcun içinde farklı özelliklerde olan tahılları inceledik, buğdaydan hamur yaptık. İşte bu köklerden gelen bilgi birikimini Ar-Ge çalışmalarımızla destekliyoruz. Buğdaydan başlayan ve hamur yapmaya uzanan çocukluk deneyimlerimiz, şirketimizin temel taşlarından birini oluşturmuştur.

Vizyonumuz

Agrimac olarak hizmet ettiğimiz sektör paydaşlarımıza, tahıl depolama ve işleme temsilcilerine en üst düzeyde destek sağlamayı amaçlıyoruz. Zorlu koşullarda karlılıklarını korumaları için gerçekçi çözümler sunarak, sektörde bir öncü olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Agrimac olarak sektörü en iyi şekilde temsil ederek paydaşlarımıza inovatif hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Sonuç odaklı ve paydaşlarını ileri taşıyan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Agri Group

CEO MESAJI

Anadolu’nun köklü tarihine ve zengin kültür mirasına tanıklık eden Agrimac olarak, yarım asrı aşan bir geçmişin özünden güç alarak yola çıktık. Anadolu’nun bereketli topraklarında doğduk ve buradan tüm dünyaya açıldık. Agrimac olarak geçmişten gelen bu güçlü mirası, yaratıcı ve girişimci ruhla birleştirerek bugünkü başarısına ulaştırdık. Bu başarıyı teknolojiyi de kullanarak çok daha ileri taşımak için çalışmaya devam ediyoruz.

Uğur Emir Barlık

public and customer relations

İHRACAT VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ

Bİze Ulaşın
TR EN