AGRIMAC olarak, yıllar boyunca değirmen teknolojileri ve ilgili iş modellerinin geliştirilmesi konusunda edindiğimiz tecrübelerimizi sizlere sunuyor, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli değirmen tesislerini planlıyor, tasarlıyor, üretiyor, kuruyor ve devreye alıyoruz. AGRIMAC olarak kökleri nesiller öncesine dayanan, sektörde zengin mirasa ve deneyime sahip bir firmayız. 1995 yılından bu yana atalarımızdan miras kalan tecrübeyle ihtiyaçlarınız için üretim yapıyoruz.

AGRIMAC, gıda ve yem sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle teknoloji ortağınızdır. Daha iyi bir dünya için yenilikçi çözümler keşfetmeye devam ediyoruz. Tüketicilerin daha sağlıklı yaşam tarzlarına ve bilinçli beslenmeye yöneldiğini gözlemleyerek farklı türlerde un üretiyoruz.
Ana sorumuz şu: “Müşterilerimize verimlilik, üretkenlik ve verimi artırmada nasıl yardımcı olabiliriz?”

Kalite konusunda çok yüksek standartlara sahibiz. Tarlada başlayan kalite unsuru tahılın titizlikle temizlenip özenle işlenmesiyle devam eden bir süreç, bu nedenle değirmen üreticiliği sektöründe ki 29 yıllık üst düzey deneyimimiz, teknolojik alanda ki gelişmelerimizi sektör ile paylaşmanın ve yatırımcıların bu güçlü yeteneklerden maksimum verim almalarını sağlamaktadır. Şirketimizin personeline yapılan yatırımlar, tecrübeli teknik personel yelpazesi, sürekli eğitimle kendilerini daha da geliştiren tecrübeli mühendislik, proje ve geliştirme çalışmaları sayesinde sıfır hata oranı ile üretim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, Türkiye’nin değirmen sektöründeki en büyük lazer kesim hattını kullanıyoruz.
Kaynak Robot Üniteleri kullanarak yapmış olduğumuz üretimler, en yüksek kalite standartlı ürünleri sunmamıza ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermemize ve olanak sağlamaktadır.

İHRACAT VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ

BİZE ULAŞIN
TR EN