KULLANIM ALANI

Tahıl tanelerinden ince ve kalın kirleri eleyerek çıkarmak için tasarlanmış makine. Ayarlanabilir hızı ve eğilebilir ekranı sayesinde çok yönlü bir tahıl temizleme makinesi olarak kullanılabilir. Titreşimli Tahıl Ayırıcı, tahılları işlem öncesinde kabaca ve ince kirlerden ayırmak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayırma işlemi, çekirdek boyutuna göre gerçekleştirilir. Titreşimli Tahıl Ayırıcının kapasitesi kullanım alanına göre belirlenir. Büyük delikli elekler kullanılarak ham madde (tahıl) depolama sistemlerinde yüksek kapasiteler elde etmek için ön temizlik amacıyla kullanılır ve küçük delikli elekler kullanılarak buğdayın işlem öncesi etkili temizliği için tahıl işleme tesislerinde hassas temizlik için kullanılır. Yüksek kaliteli makineler elde etmek için proje her yönüyle özenle düşünülmüştür. Makine, hem galvanizli hem de boyalı versiyonlarda sağlanabilir. Özellikle güvenlik önlemlerine, kaza önleme önlemlerine ve çevre koruma yasalarına dikkat gösterilmelidir.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

  • Bu makinenin, hareketli parçalarının üretimi sırasında, titreşime uygun üstün kalitede dayanıklı çelik malzemeler ve bu malzemeler için uygun kaynak yöntemleri kullanılmıştır.
  • Ayarlanabilir elek yüzey açısı ve farklı tahıllar için daha etkili eleme seçenekleri ile ürünlerin elek üzerinde kalma süresini ayarlama becerisi.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü yapı.
  • Yüksek kaliteli sessiz titreşim motorları ve mükemmel titreşimli hareket.
  • Kolayca değiştirilebilir elek ve bu sayede temiz ve kullanım kolaylığı
  • Maksimum çalışma verimliliği ve düşük işletme maliyetleri

TR EN